Відновлення деокупованої Херсонщини: що було зроблено за рік

0
186

Майже рік тому ЗСУ деокупували правобережну частину Херсонщини. На даний момент звільнено більш ніж 220 населених пунктів. Сьогодні тут триває процес відновлення об’єктів критичної та соціальної інфраструктури.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.
Жителі Херсонської області після деокупації отримали від благодійників 1 231 935 продуктових та 191 532 гігієнічних набори. У регіоні діє 31 пункт видачі гумдопомоги. 14 із них знаходяться у Херсоні, ще 17 – в області.
Газопостачання відновили у 77 населених пунктах, електрику – у 188, водопостачання – у 175,  мобільний зв’язок – у 62.
На Херсонщині діють 80 закладів охорони здоров’я. Соціальні та адміністративні послуги надають у 5 сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України. ЦНАПи відновили роботу у 56 населених пунктах.
Окрім цього, на правобережжі Херсонщини працюють 19 банківських відділень, 68 банкоматів та 51 термінал самообслуговування. У Херсоні відкрились 19 відділень Укрпошти та 7 відділень “Нової пошти”.

  • З моменту деокупації правобережної частини Херсонщини сапери обстежили 122 366,7 гектар територій, з них 102 603,2 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 117 тис. вибухонебезпечних предметів.
  • 26 жовтня з деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 29 жителів, з них – 2 дитини та 3 маломобільні людини.
  • Комунальники Надеждівського старостинського округу Білозерської громади отримали матеріали для ремонту водогінної мережі. Підприємству “Надія” передали понад тисячу метрів водопровідної труби, а також муфти та трійники. Допомогу надав Міжнародний Медичний корпус.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь