17.3 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Відкрито набір учасниць на програму “ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я”

Національний Демократичний Інститут (НДІ) відкриває набір учасниць на тренінги навчальної програми НДІ “ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я”:

11-12 лютого – місто Київ
18-19 лютого – місто Одеса
24-25 лютого – місто Житомир
4-5 березня – місто Рівне
11-12 березня – місто Одеса

ЛЕСЯ – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це- не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць, отримати підтримку мережі таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону. Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого!

Цій країні потрібна ЛЕСЯ. А ЛЕСЯ – це ТИ!

У лютому та березні 2022 році плануються тренінги у Житомирі, Одесі, Києві та Рівному для активісток та політикинь цих та інших областей з використанням заходів безпеки відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. Обов’язковою умовою участі є наявність дійсного сертифікату вакцинації з підтвердженням отримання другої дози не пізніше ніж за два тижні до проведення заходу. Ви можете попередньо зареєструватися, заповнивши цю анкету. Учасниці, що не можуть взяти участь у тренінгу вживу, мають можливість долучитись онлайн! Будь ласка, виберіть відповідне поле при заповнення анкети нижче.

Для участі у тренінгах заявки приймаються постійно, участь у тренінгах безкоштовна.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info