35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Відкриття спортивного майданчика в селі Дар’ївка

 

24 травня у с. Дар’ївка за участі громади села, учнівської молоді, заступника голови Херсонської ОДА Олександра Адамчика, депутата обласної ради Андрія Путілова, голови Білозерської РДА Віктора Романова, сільського голови Валентини Черноус відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Будівництво сучасного багатофункціонального майданчика здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», який у 2017-2018 році реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту 1297,015 тис. грн. Розмір майданчика 42м х 22м. Проект реалізовувався шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 1143,979 тис. грн та місцевого бюджету на суму 153,036 тис. грн.
З вітальним словом на урочистостях, в числі інших, виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик. «Будівництво спортивного майданчика в с. Дар’ївка є черговим нашим спільним кроком по відновленню футбольної інфраструктури Херсонщини. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Майданчик розташований на полі, де протягом кількох років існувало примітивне футбольне поле, але на якому все одно велось активне спортивне життя. Поруч з новозбудованим майданчиком знаходяться багатоповерхові будинки мешканців села Дар’ївка. Таке розташування сприятиме більшому залученню шкільної молоді та молоді села до занять футболом, покращенню тренувального процесу сільської команди, яка представляє село Дар’ївка у обласному чемпіонаті з футболу. І доброю допомогою для юних футболістів став подарований депутатом обласної ради Андрієм Путіловим комплект спортивної форми .

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info