27.4 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Відкрито сертифікований сервісно-забійний цех

 Білозерка.info

14 грудня у с.Музиківка відкрився сервісно-забійний цех сімейного обслуговуючого кооперативу «Маяк», сертифікований по Міжнародному стандарту безпеки та якості харчових продуктів HAССP. Даний цех, облаштований за європейськими стандартами, обслуговуватиме як жителів Музиківської ОТГ, так і сусідніх сіл, і надасть селянам змогу отримувати м’ясо, що відповідатиме всім нормам безпеки та якості ЄС, що особливо актуально під час спалахів АЧС. За добу цех матиме можливість обслуговувати 20 голів свиней або 10 голів великої рогатої худоби. Даний об’єкт, загальною вартістю понад 2 млн грн., створений при співфінансуванні грантової програми USAID, та за активної підтримки голови Музиківської ОТГ Олександр Лейбзон  та Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.
Важливо зазначити, що об’єкт, відкритий сьогодні, об’єднав у собі всі головні тенденції розвитку АПК на Херсонщині – це й кооперація, якій ми приділяємо зараз дуже велику увагу, це співпраця з міжнародними проектами грантової та технічної допомоги, це й прагнення наших сільгоспвиробників отримувати сертифікати та стандарти міжнародного зразка, це й курс на вироблення продукції європейського рівня якості та безпеки, це співпраця представників бізнесу з органами влади, а також активна позиція голови ОТГ. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info