28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Відкрито набір жінок на участь у турнірі з міні- футболу

До уваги жінок-футболісток та вболівальників, які вже зачекалися на видовищну гру! Нарешті ми можемо оголосити про початок прийому заявок на участь у турнірі з міні-футболу серед жінок, який ми хотіли зіграти ще у березні!

21 червня 2020 року в Станіславі відбудеться турнір з міні-футболу “Кубок дружби-2020” серед аматорських жіночих команд!

 Білозерка.info

Запрошуються до участі у турнірі активні жінки та дівчата з громад Білозерського району!
Для цього треба до 15 червня:
🔸 ознайомитися з положенням про турнір (дивися за посиланням нижче);
🔸 зібрати команду мінімум з 5, а краще з 7 жінок, які люблять футбол і знають, з якої сторони підходити до м”яча ;);
🔸 на електронну адресу  bilozerka.center@gmail.com надіслати заявочний лист (зразок в оголошенні за посиланням нижче), який є згодою на участь з назвою клубу, списком гравчинь та контактними даними капітана команди для зв’язку;
🔸зарядитися позитивом і приїхати  на турнір – 100% драйву ми вам забезпечимо, а ще фото та відеозйомку !

Організатори турніру – ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у співпраці з Білозерською футбольною лігою, Білозерська селищна рада та Станіславська сільська об’єднана територіальна громада.

Турнір відбудеться в рамках проекту соціальної дії “Футбол об”єднує… жінок” за підтримки Active Citizens Ukraine та Об’єднання.
Всі деталі щодо турніру на нашому сайті: https://pravo-bilozerka.blogspot.com/2020/…/blog-post_3.html

 За перепост – вже традиційні обіймашки та плюси до карми, а якщо ви зберете команду і приїдете на турнір – то ви можете претендувати на місце в нашому серці !

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info