3.7 C
Kherson
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Останні новини

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

05 вересня 2019 року в смт Білозерка відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації, яке провів голова ради Анатолій Луценко. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова районної державної адміністрації Віктор Романов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які були доповідачами з основних питань.

До порядку денного засідання було включено 5 питань. На початку засідання Віктор Романов проінформував присутніх про перспективи розвитку Білозерського району, основні пріоритети в діяльності райдержадміністрації та про проект нової моделі адміністративно-територіального устрою району.

За інформацією голови, апарат Білозерської РДА очікує скорочення на 57%. Це означає, що з 98 працівників залишиться на посаді лише 47.

Після обговорення з сільськими головами та громадськістю, до проекту нової моделі адміністративно-територіального устрою району райдержадміністрація запропонувала внести наступні пропозиції: на території району створити 2 нові ОТГ – з центром в Дар’ївці (до якої увійдуть населені пункти Токарівської, Федорівської, Інгулецької, Микільської сільської ради) та в Чорнобаївці (до якої увійдуть населені пункти Посад-Покровської, Благодатнівської та Киселівської сільської ради). Для завершення процесу децентралізації, до Білозерської ОТГ пропонують приєднання населених пунктів Миролюбівської, Правдинської, Дніпровської та Кізомиської сільських рад, а до Станіславської ОТГ – Олександрівської сільської ради. Музиківську ОТГ залишити без змін. Таким чином на території району буде 5 об’єднаних територіальних громад.

Начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Інна Колбаєва  проінформувала громадськість про підсумки виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району, начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Світлана Колесніченко – про стан готовності навчальних закладів району до роботи у новому 2019/20 навчальному році та опалювальному періоді, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Шевченко – про забезпечення доступності послуг закладів культури району для різних категорій населення, начальник управління соціального захисту населення Михайло Жадан – про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з інвалідністю.

В ході обговорення порядку денного члени громадської ради порушували питання щодо оптимальної моделі адміністративно-територіального устрою району, з врахуванням інтересів жителів громад, якості проведення ремонту автодоріг, встановлення вагових комплексів на них, оптимізації шкіл, забезпечення підручниками учнів, забезпечення шкіл вугіллям, облаштування «теплих» туалетів у кожній школі, функціонування інклюзивно-ресурсного центру в районі та доступ до його послуг жителів ОТГ, поповнення книжкового фонду бібліотек та підключення їх до мережі Інтернет, залучення учасників АТО/ООС до активного громадського життя. Крім того, порушувалися питання щодо будівництву порту в с.Олександрівка та ходу будівництва Дніпро-Бугської ВЕС, функціонування порталу державних послуг iGov, функціонування в ОТГ територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання адміністративних послуг, облаштування ефективних пандусів в громадських установах та проведення відповідної роз’яснювальної роботи з цього питання серед керівників органів місцевого самоврядування та власників об’єктів тощо.

На всі питання члени громадської ради отримали відповіді від голови райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів. Ряд питань направлено для опрацювання та вирішення в робочому порядку.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info