12.6 C
Kherson
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Останні новини

Відбулися громадські слухання щодо будівництва річкового порту на території Олександрівської сільської ради

 Білозерка.info

16 липня 2019 року в смт Білозерка проведено громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій у проектах  «Детальний план території, в межах якої знаходиться земельна ділянка загальною площею 13,2 га, яка відводиться в оренду ТОВ «ІНЖИНІРИНГ ВОТЕР ЛОГІСТІК» для будівництва, розміщення та експлуатації споруд і будівель річкового транспорту  (будівництво річкового порту), що розташована за межами населеного пункту на території Олександрівської сільської ради, та «Детальний план території, в межах якої знаходиться земельна ділянка загальною площею 14,0 га, яка відводиться в оренду ТОВ «ЕКО  ФІШ ПЛАНТ» для ведення рибного господарства, що розташована за межами населеного пункту на території Олександрівської сільської ради, – повідомляє сайт Білозерської РДА.

Під час обговорення проектів було заслухано звіт про їх стратегічну екологічну оцінку та надано відповіді на питання, які найбільше хвилюють громадськість.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info