33.9 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Від тренера- до учня

  • 
    
    <hr>
    
    

Традиційно, у другу суботу вересня, відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту ‒ День фізичної культури і спорту. За всіх часів, саме здорові духом і тілом люди, були опорою суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Понад сорок років любов до спорту дітям прищеплює Білозерська спортивна школа. За цей період тут склалися свої спортивні традиції, виховано не одне покоління чемпіонів – призерів змагань різного рівня.  У кожної дитини, крім батьківських генів, є набуті навики, які виховує тренер. Саме він готує юного спортсмена послідовно й цілеспрямовано до важливих випробувань.

З 1993 року у закладі працюють гандболістки Ірина Володимирівна Колощук та Галина Вікторівна Гуркалюк, до яких згодом приєдналася тренер-викладач Чорнобаївської філії Ольга Олександрівна Мазманян. За ці роки тренери виховали не одне покоління спортсменів, які ставали чемпіонами та призерами дитячої олімпіади Херсонщини, багато дівчат продовжили навчання у Херсонському вищому училищі фізичної культури та спорту, де здобували звання майстрів спорту України у складі команди ГК «Дніпрянка».

Численну аудиторію юних прихильників завоював футбол. Вагома заслуга у цьому тренерів Валентина Вільямсовича Гніздовського, Сергія Валентиновича Самофалова та Андрія Володимировича Діброви. Вихованці спортшколи постійно беруть участь у районних змаганнях та обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі. Юні футболісти стають чемпіонами першості Білозерського району з футболу та футзалу, півфіналістами Херсонської обласної дитячо-юнацької футбольної ліги з футзалу та неодноразовими бронзовими призерами Херсонської області з футболу. На наших юних футболістів звертають увагу провідні команди Херсона, їх запрошують до участі в Чемпіонаті України з футболу серед юнаків.

У відділенні важкої атлетики Чорнобаївської філії школи з 2005 року працює талановитий тренер В’ячеслав Анатолійович Базилюк. Його вихованець Владислав Щиголь – триразовий чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, неодноразовий чемпіон та призер області. Підопічні тренера Олена Хомченко та Валентина Гора – бронзові призерки Чемпіонату України. Усі вони є членами збірної команди України.

Ще одним важливий напрямок роботи спортшколи – розвиток відділень з єдиноборств. У Чорнобаївської філії працює два тренера-викладача з вільної боротьби, які мають звання майстрів спорту України – досвідчений Віктор Сергійович Зорін та молода і перспективна Олена Миколаївна Сергієнко. Їхні вихованці беруть участь у змаганнях різного рівня і демонструють високий результат підготовки.

Чудовий тренерський тандем склався у Киселівській філії спортшколи на відділенні легкої атлетики, де продуктивно працюють Наталія Миколаївна Янзюк та Володимир Васильович Каспер. Киселівці – постійні учасники обласних та всеукраїнських змагань, жодного разу не поверталися додому без нагород. Наймолодший вид спорту, любов до якого прищеплюють у Білозерській КДЮСШ є тхеквондо. Вихованці тренера-викладача Романа Сергійовича Палія Григорій Зубко та Данило Любіченко стали чемпіонами України, а Саїд Валієв та брати Ростислав і Ярослав Пітєрові мають срібні нагороди чемпіонату України. Дуже багато нагород юнаки і дівчата здобувають на обласних чемпіонатах та кубках. Вітаємо всіх колег, вихованців, професійних спортсменів та прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України! Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу та впевнених у власних силах людей!

Адміністрація КДЮСШ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info