22.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Вибори старост сіл Білозерської ОТГ (ФОТО)

 Білозерка.info

10 червня відбулися перші вибори старост сіл Білозерської ОТГ у старостинських округах. Своїх старост дізнались жителі сіл Надеждівка, Знам’янка, Зорівка, Томина Балка та Новодмитрівка.

Перемогу у Надеждівскому окрузі здобув Олександр Івченко. За нього віддали голоси 311 виборців. Його опонент Іван Вдовиченко набрав 301 голос.

У Томинабалківському окрузі перемогу святкував самовисуванець Володимир Слободянюк, за якого проголосували 169 виборців. Інна Дерваль отримала 93 голоси.

Обрані старости представлятимуть інтереси своїх сіл у територіальній громаді та увійдуть до складу виконавчого комітету Білозерської селищної ради.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

 

За матеріалами: Білозерка.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info