20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Вибори старост сіл Білозерської об’єднаної територіальної громади у старостинських округах

 Білозерка.info  Білозерка.info

10 червня пройдуть перші вибори старост сіл Білозерської об’єднаної територіальної громади у старостинських округах.

У Надеждівському старостинському окрузі (села Надеждівка, Знам’янка, Зорівка) на посаду старости балотуються:

– Вдовиченко Іван Андрійович – 1969 р.н., освіта незакінчена вища, позапартійний, самовисування, не працює, проживає в с. Надеждівка.
– Івченко Олександр Олександрович -1970 р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування, в.о. старости Надеждівського старостинського округу, проживає в с. Надеждівка.

У Томинобалківському старостинському окрузі (села Томина Балка, Новодмитрівка) на посаду старости балотуються:

– Дерваль Інна Миколаївна – 1983 р.н., освіта середня технічна, позапартійна, самовисування, не працює, проживає в с. Томина Балка.
– Слободянюк Володимир Сергійович – 1982 р.н., освіта середня, позапартійний, самовисування, не працює, проживає в с. Томина Балка.

У Надеждівському окрузі працюватиме виборча дільниця №650054, що знаходиться у приміщенні школи. У Томинобалківському окрузі – 2 дільниці. Дільниця №650058 знаходиться у середній школі Томиної Балки і дільниця №650059 у селі Новодмитрівка в приміщенні клубу. 10 червня виборчі дільниці працюватимуть з 8 ранку до 20 вечора. Підрахунок бюлетенів відбуватиметься у приміщенні Білозерської селищної ради. Запрошуємо всіх свідомих громадян зробити свій вибір.

Джерело: Білозерка.UA

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info