15 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Весняні здобутки білозерської «Фієсти»

Нещодавно у Каховському міському Палаці культури «Меліоратор» відбувся обласний конкурс серед хореографічних колективів ім. Т.Ерліх «Весняний розмай». Головою журі була Заслужений працівник культури України, голова Херсонського обласного осередку Національної спілки хореографів А.Є.Рехліцька. До складу журі увійшли провідні спеціалісти хореографічного мистецтва, викладачі хореографічних дисциплін Херсонського училища культури В.М.Кізяков, І.І.Режик, Т.А.Коткова.

Зразковий хореографічний колектив «Фієста» Білозерської дитячої музичної школи у номінації «Народний танець», у віковій категорії 9-14 років, представив дві хореографічних композиції: «Скоморохи» та «Флотська пляска», за які отримав ІІ місце. Також у цій віковій категорії колектив змагався і у номінації «Сучасний танець» з постановками «Сузір’я» та «Голубкина колискова».

За ці композиції колектив отримав І місце. Цього ж дня солістка колективу «Фієста» Яна Привалова захищала честь колективу і всієї Білозерки на VI Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва Stanislaviv dance festival, який проходив у м.Івано-Франківськ. На розгляд зіркового журі Яна представляла танець «Мама», за який отримала VI місце, а у номінації «фольк» за танець «Крок до мрії» дівчина одержала І місце.

22 квітня зразковий хореографічний колектив «Фієста» змагався у ІV Всеукраїнському відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі» в Миколаєві. У молодшій віковій категорії за постановку «Гойда-гойда» діти отримали І місце, а також були нагородженні спеціальним призом фестивалю – дипломом «Майбутня зірка». У середній віковій категорії колектив виборов ІІ місце за танок «Голубкина колискова». Призові місця і у солісток колективу: в Альони Дмитрук – ІІ місце (танець «Подоляночка»), Марії Степаненко – ІІІ місце (танець «Дзвінкі сни»), Єлизавети Борсук – ІІ місце (танець «Невгамовна принцеса»).

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info