37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Великі зміни в Новотягинському садочку

Лише за останні півтора року дитсадок зазнав великих змін: було перекрито покрівлю будівлі садочка (кошти передані з району); замінено старі меблі на сучасні тримісні ліжечка, що складаються; придбано розвивальні стінки та стінка для зберігання іграшок, кольорові столи та стільчики, новий компютер та канцелярію; оновлено постільну білизну.

За підтримку і розуміння потреб дитячого садка колектив Новотягинського ДНЗ та батьки висловлюють подяку сільському голові Токарівської сільської ради Ользі Олександрівні Кузнєцовій та депутатам.
Працівники кухні окремо висловлюють подяку, адже їм покращили умови праці. Для кухні придбали професійний стіл, новий посуд та ваги.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info