36.6 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Велетенське «Дніпро» – володар кубку «Вуличного футзалу»

21 листопада у Білозерці відбувся перший відкритий кубок «Вуличного футзалу» Білозерської ОТГ, який проходив на штучному майданчику під відкритим небом.

Сім команд учасників погодилися взяти участь у цьому міні-футбольному турнірі. Волею сліпого жеребу вони були поділені на дві групи за коловою системою. Так, групу А сформували: «Червоні Дияволи» (Білозерка), «Ветеран» (Білозерка), «Динамо» (Олександрівка), «Дніпро» (Велетенське), а до групи В відповідно увійшли: «Німфа» (Білозерка), «Мрія» (Херсон), «Аякс» (збірна гравців команд БФЛ).

Самі матчі проходили за правилами футзалу із дотриманням усіх карантинних вимог сьогодення – наявності сертифікату про вакцинацію або ПРЛ-тесту й обов`язковим температурним скринінгом усіх учасників перед початком поєдинків.

Переможцями першої групи стали «дніпряни» з Велетенського й олександрівські «динамівці». З другої групи до стадії плей-офф вийшли «Німфа» і «Аякс». У першій півфінальній зустрічі «Дніпро» здолало «Німфу» – 5:0, а «Динамо» було сильнішим за «Аякс». Матч за третє місце не відбувся, через відмову гравців «Німфи» брати участь у даному поєдинку. Тому автоматично бронзовими призерами стали гравці «Аяксу», до складу команди увійшли переважно гравці станіславської «Бригантини».

Вирішальна зустріч пройшла повністю під диктовку «темної конячки» турніру – велетенського «Дніпра», що вилилось у його закономірну перемогу – 9:3 над олександрівським «Динамо».

Сам турнір відбувся у цілком приємній, дружній атмосфері. Було видно, що гравці засумували за м`ячем і свіжим повітрям. Після завершення змагань усі призери були нагородженні пам’ятними кубками, медалями і грошовими винагородами від організаторів змагань, ну а родзинкою церемонії нагородження стала пропозиція руки та серця своїй коханій від капітана олександрівського «Динамо» Сергія Калюжного. Кращими гравцями змагань визнали: найкращій воротар – Сергій Вовк з «Динамо», найкращій бомбардир –Денис Риженко з «Дніпра», найкращий молодий гравець – Станіслав Титинюк з «Аяксу», найкращий гравець – Едуард Смірнов з «Дніпра», найдосвідченіший гравець –Анатолій Ненов, приз за «Відданість грі» отримав Андрій Тихонов з «Ветерана».

Велику подяку за сприяння і організацію турніру висловлюємо начальнику відділу освіти, молоді та спорту Білозерської ОТГ І.Я.Козльонковій, голові БФЛ С.В Шевейку та головному організатору змагань В.С. Вдовиченку.

АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info