28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Велетенська школа отримала “Посилку успіху – 2017” від Klitschko Foundation!

 Білозерка.info

Борись за свою мрію!
14 листопада Велетенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району отримала “Посилку успіху – 2017” від Klitschko Foundation!
Це другий конкурс Фонду, в якому школа брала участь – і ось така довгоочікувана перемога! Конкурс “Посилка успіху” тривав з 11 вересня по 28 жовтня 2017 року. Ініціатором участі в конкурсу виступила педагог-організатор Островенко К.В. разом із учнями школи. Потрібно було зареєструватися, розповісти про свою школу, спортивні досягнення та відправити відеопрезентацію закладу і спортивних тренувань різних секцій. При цьому необхідно було набирати бали та реферали. Всього учасниками конкурсу було 509 шкіл України! Стали переможцями та отримали посилки 50 шкіл.
У посилці ми отримали набір базового спортивного інвентарю для секції «легка атлетика»:
– футбольні, баскетбольні та волейбольні м`ячі;
– секундоміри;
– свистки зі стрічкою;
– футбольні манішки;
– насос для футбольних м`ячів;
– сітку та м’ячі для тенісу;
– скакалки з підшипниками;
– сітку для м`ячів;
– календарі з логотипом братів Кличко.
Ця посилка – гарний і доречний подарунок для всіх учасників навчально-виховного процесу. Маємо надію, що досягнення школярів будуть щорічно примножуватися. Борімося за свої мрії та ніколи не зупиняймося на досягнутому!
Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням і всім, хто приєднався до голосування. Вітаємо!!!

 Джерело:  Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info