28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Вчителька з Широкої Балки Світлана Луценко увійшла до трійки кращих педагогів області

 Білозерка.info  Білозерка.info

8 лютого у Херсонській академії неперервної освіти відбувся суперфінал ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017» у номінації «Інформатика». У фіналі кожний вчитель представив на суд журі свої майстер-клас, урок, експертизу підручника, відеоролик, навчальний проект і хобі. За сумою набраних балів визначили трьох учасників суперфіналу. Лауреатом конкурсу стала Світлана Миколаївна Луценко, вчитель інформатики Широкобалківської ЗОШ, яка увійшла до трійки кращих педагогів області. 

Педагогічний стаж Світлани Миколаївни – 10 років. І це роки інтенсивної, напруженої, наполегливої праці. Учитель працює над темою: «Методи і форми формування в учнів предметних компетентностей на уроках інформатики» і у своїй роботі використовує різноманітні інтерактивні форми і методи. 

Вона справжній стратег, який не ліквідовує перешкоди на шляху дитини до знань, а планомірно додає їх, надає можливість кожному учневі виявляти нахили, пізнавати смак різних речей, вибирати і розрізняти їх самостійно, інколи вказуючи їм шлях, а деколи, навпаки, дозволяє власноруч відшукувати дорогу у Світ Інформатики. Це допомагає учням не тільки оволодіти шкільною програмою, а й виконувати завдання різної складності, утверджуватися на шляху формування власної особистості. Адже найвища радість і задоволення для учня – це робота, яка дозволяє відкрити себе, свої здібності, можливості.

Світлана Миколаївна, готуючись до уроків інформатики, вибирає раціональні способи подачі матеріалу, постійно працює над підвищенням власного педагогічного, методичного та інтелектуального рівнів. Намагається бути прогресивною, йти в ногу з часом. Завжди щаслива бачити ту мить, коли в дитячих очах запалюється вогник цікавості і на вустах виникає питання «чому?». І тоді навіть посередня відповідь найслабшого учня є для неї найвищою нагородою, викликає розуміння того, що вона – учитель, і її праця недаремна.

Галина Досенко,методист РМК,

Катерина Кардавар, директор Широкобалківської ЗОШ    

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info