20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Важливо! Шановні батьки, будьте пильні – у соцмережах ваша дитина може стати жертвою педофіла!

 Білозерка.info

 

Нещодавно жителька Херсона в телефоні своєї 10-річної доньки побачила, що у мобільному додатку невідомий чоловік запитував у дівчинки про фото інтимного характеру. На щастя, мати вчасно побачила переписку і далі цього спілкування дівчинки з чоловіком не дійшло. Наразі інформація зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень, поліція проводить перевірку, після результатів якої події буде надана правова кваліфікація, повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Що потрібно знати усім батькам, щоб захистити та убезпечити дітей від педофілів у мережі інтернет?

1. Про повідомлення інтимного характеру діти самі розповідають вкрай рідко, тому завдання батьків – вчасно виявити спілкування у соцмережі дитини з підозрілими людьми, які просять у неповнолітніх фото інтимного характеру можливо з метою подальшого шантажу або особистих зустрічей.

2. Якщо ваша дитина зареєстрована в соціальній мережі, обов’язково поговоріть з нею про безпечну поведінку в інтернеті. Поясніть, чим небезпечне спілкування в соцмережі з незнайомцями, що не бажано викладати інформацію про свій вік, телефон, паролі, місце проживання та навчання, не додавати в друзі незнайомих людей. Навчіть дітей нікому не передавати особисту інформацію, покажіть їм, як блокувати користувачів в соцмережах.

3. Наведіть дитині приклади, коли спілкування виходить за межі дозволеного: якщо невідомі просять фото інтимного характеру або натякають на особисту зустріч. Поясність, що віртуальний друг може виявитися злочинцем і в інтернеті люди не завжди є тими, за кого себе видають. Під фотографією підлітка може ховатися збоченець.

4. Намагайтеся встановити довірливі відносини з сином чи донькою, щоб вони самі розповідали вам про своїх реальних та віртуальних друзів. Слідкуйте, з ким спілкується дитина, на які групи, додатки або спільноти вона підписується. Про свої проблеми та переживання дитина повинна розповідати вам, а не незнайомим людям.

Шановні громадяни! Якщо ви виявили підозрілу переписку вашої дитини з незнайомцем, який пропонує надіслати інтимні фото або просить особисто зустрітися, негайно звертайтеся у найближчий відділ поліції, телефонуйте за номером «102» або можете написати лист на «скриньку довіри» відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Skmsdumvskherson@meta.ua

Розкажіть про цю статтю своїм родичами, сусідам та друзям, у яких є діти, щоб вчасно захистити їх від сексуальних домагань з боку користувачів мережі інтернет.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info