28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Вакцинація чи реанімація??? COVID- 19 лютує на Херсонщині!

Як повідомляє Херсонська ОДА, за останню добу в області зафіксовано 945 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Всього в Україні за добу виявлено майже 19 тисяч хворих.

Наразі на Херсонщині 53 411 підтверджених випадків коронавірусу.

З них:

  • 39 741 людина поборола недуг;
  • 12 009 людей інфіковані COVID-19;
  • 1 661 людина померла.

Стан хворих з підтвердженим COVID-19:

  • Середнього ступеня важкості – 1137 осіб;
  • Важкого ступеня важкості – 87 осіб (41 особа на ШВЛ).

Для проведення ПЛР тестувань наявні 30 тисяч тест-систем.

✓ВАКЦИНАЦІЯ
В області вже використано понад 390 тисяч доз вакцин від коронавірусу. Повністю вакцинувалися двома дозами майже 168 тисяч осіб. 14 млн 700 тисяч щеплень від COVID-19 зроблено в Україні!

✓ У закладах охорони здоров’я перебувають 1515 осіб. Це становить 69% зайнятих ліжкомісць. З них 291 особа має підозру на COVID-19.

Зараз ситуація стає критичною. Херсонщина у «червоній» зоні. Стрімко заповнюються ковідні ліжко-місця, збільшується потреба хворих у кисні, не вистачає карет швидкої допомоги, щоб виїжджати на виклики.

Наразі перед громадянами реально стоїть вибір: вакцинація чи реанімація. Черга в пункті масової вакцинації значно безпечніша, ніж черга на ШВЛ!!

Вакцинація захистить вас від тяжкого перебігу хвороби та смерті. Також обов’язково одягайте маски, уникайте масових скупчень людей, користуйтеся антисептиком та тримайте дистанцію у громадських місцях.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info