28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В зоні проведення АТО загинув наш земляк – Шуригін Микола Олександрович з Олександрівки

 Білозерка.info

25 листопада 2018 року в зоні проведення операції об’єднаних сил у Донецькій області від кульового поранення загинув наш земляк, який віддав своє життя в ім’я України – солдат, гранатометник 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Шуригін Микола Олександрович, 21.07.1984 року народження, житель с.Олександрівка. Служив в зоні АТО з 2015 року, останній контракт заключив у серпні 2018 року.
В ці скорботні дні вся громада глибоко сумує та співчуває батькам і родині Миколи. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини.

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.
Герої не вмирають! Слава Україні.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info