30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Херсоні відбувся обласний турнір з волейболу

19-20 жовтня 2019 року в спортивній залі 57-ї Херсонської спеціалізованої школи відбувся традиційний 25-й обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений вшануванню пам’яті В.Ф. Заботіна.

Змагання проводяться за ініціативи управління з питань фізкультури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

За результатами змагань призові місця розподілено таким чином:  четверте місце зайняла команда «Арабатська стрілка», Генічеськ, третє місце виборола команда с. Чорнобаївка «БАБАЙ». Переможцем турніру стала команда «Вгору» з м. Херсон, яка у фіналі перемогла команду СК «Скадовськ» 3 : 1.

Також у змаганнях приймали участь команди: Херсонського державного університету та «Корабел» – Херсон.

Усі переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти від організаторів. Висловлюємо подяку оргкомітету змагань за високу організацію турніру.

Доречі, ці змагання стали заключними у підготовці команд до Чемпіонату Херсонської області з волейболу, який стартує 3 листопада у с. Виноградове такими іграми:

  1. «Виноградове» – ВК «Доманівка» м. Миколаїв;
  2. СК «Скадовськ» – «БАБАЙ» с. Чорнобаївка;
  3. СК «Скадовськ» – ВК «Доманівка» м. Миколаїв;
  4. «Виноградове» – «БАБАЙ» с. Чорнобаївка.

Джерело: офіційнв сторінка  в Фейсбуці Чорнобаївської сільської ради

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info