24.1 C
Kherson
П’ятниця, 14 Червня, 2024

Останні новини

В Херсоні відбудеться виставка-ярмарок «Фермер 2018»

В ККЗ  Ювілейний з 20 по 22 лютого відбудеться 16 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок «Фермер 2018», організаторами якої є Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр».

Програма заходу дуже цікава та насичена. Учасники та гості дізнаються про сучасні тенденції агробізнесу, інноваційні технології вирощування плодо-овочевих культур та ін..

Виставка «Фермер 2018» надасть можливість виробникам ознайомитись з досягненнями науково-технічного прогресу, сучасною високоефективною технікою  та обладнанням,  перейняти передовий досвід ведення  сільського господарства.

Саме формат виставки-ярмарку став найбільш ефективним інструментом для демонстрації нових продуктів та технологій.

Партнерами заходу є Компанія “МОНСАНТО” та Компанія “УКРФАРМИНГ”

Партнер конференций –  ГО “Земля Таврiї”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info