В Україні збільшили перелік категорій ВПО, які можуть отримати тимчасове житло

0
39

Уряд доповнив перелік категорій внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання тимчасового житла.
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
«Кабмін схвалив зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Цей фонд формується органами місцевого самоврядування», – йдеться у повідомленні.
Житлові приміщення для тимчасового проживання будуть надаватися з фонду, в тому числі, внутрішньо переміщеним особам з-поміж працівників підприємств, що були релоковані у безпечні регіони.
Нагадуємо, що з початку 2023 року було припинено автоматичне нарахування державної соціальної допомоги та пільг під час воєнного стану, зокрема, йшлось і про допомогу на проживання.
Пенсійний фонд автоматично призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому опалювальному сезоні. Це можливо за умови, якщо не змінилися дані про майновий стан чи склад родини.
Автоматично також будуть перепризначені житлові субсидії внутрішньо переміщеним особам, які отримують їх за адресою реєстрації. Якщо внутрішньо переміщена особа планує оформити субсидію за адресою, відмінною від місця реєстрації, вона має звернутися до Пенсійного фонду України та подати відповідну заяву й декларацію про доходи.
Житлові субсидії буде призначено на підставі отриманої від надавачів послуг інформації про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами й розміром внесків/платежів на управління багатоквартирним будинком і комунальні послуги.
За відсутності необхідної інформації житлова субсидія на такі послуги призначатися не буде.
Переміщені особи можуть подати запит на отримання житлової субсидії на неопалювальний період онлайн за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoSubsidy або ж звернувшись до сервісного центру Фонду за місцем фактичного перебування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь