25.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

В Україні триває спалах кору

 Білозерка.info

У Херсонській області дві дорослі людини захворіли на кір, ще у шістьох є підозра на захворювання. Про це повідомили в Херсонському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

“Наприкінці грудня 2017 року – на початку січня 2018 року у Херсонській області ускладнилася епідемічна ситуація із захворюваності на кір. Субнаціональною лабораторією України з діагностики кору та краснухи підтверджено 2 випадки у дорослих мешканців міста Херсон (37 та 41 року), у яких дані про щеплення проти кору відсутні. Також підозра на кір є ще у 6 хворих, 2 з яких не щеплені”, – йдеться у повідомленні.

За період ЕПІДЕМІЇ на КІР лікарі різних областей інтенсивно проводили щеплення , але, як не дивно Міністерство охорони здоров’я стверджує, що кількість хворих, як дитячого так і дорослого віку по деяким областям катастрофічно зростає, як по захворюваності так і смертності.

Інфекція   КІР вважається небезпечним вірусним захворюванням!!!
Коли у людини з’являються перші симптоми захворювання, вона стає носієм інфекції. Якщо серед ваших знайомих є дана проблема ,потрібно бути дуже обережним, бо КІР неймовірно швидко росповюджується повітряно-крапельним шляхом, тим більше ,якщо дитина має прояви ГРВІ, чи боронхіту, вірус стає більш контагіознішим(заразним),так як людина кашляє та чхає. Клінічно у дітей і дорослих одинаково виражені симптоми.
Початок захворювання : загального нездужання, втома, втрати апетиту… Потім приєднується (3 – 5днів) сухий малопродуктивний кашель, насморк і підвищення температури тіла від 38–40‘С.
Враховуючи,що це вірусне захворювання, починають збільшуються лімфатичні вузли, які можуть бути болючими на дотик. В загальному, на третю чи п’яту добу загальний стан малечі повинен покращитися, але до температури приєднується висип ,який нагадує червоні цятки.

 ЯКЩО У ВАС ЧИ У ВАШИХ ЗНАЙОМИХ З’ЯВИЛИСЬ СХОЖІ СИМПТОМИ ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ВАШОГО ДІЛЬНИЧОГО ЛІКАРЯ, ЧИ В ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПО МІСЦЮ ПРОЖИВАННЯ.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info