36.6 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

В Україні два нових антирекорди щодо COVID-19

За 16 червня в Україні 758 осіб захворіло на коронавірусну хворобу COVID-19, а 31 людина померла. Це нові антирекорди для нашої держави. Аби уникати таких високих показників, українці повинні дотримуватися протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

«Сьогодні в Україні встановлені два нових антирекорди щодо COVID-19. Це щодо кількості нових випадків і щодо кількості людей, які померли за одну добу – 31 людина. Звертаюся до вас, шановні українці, COVID-19 – це не іграшки. Не ставтеся до нього легковажно, дотримуйтеся правил та рекомендацій МОЗ. Користуйтеся масками, користуйтеся антисептиками, дотримуйтеся соціальної дистанції. Ви бачите статистику МОЗ і останній тиждень вона дуже сумна», – наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, деякі українці сприйняли послаблення карантину за його повне скасування. Тому очільник відомства підкреслив, що у випадку погіршення ситуації із COVID-19 карантинні заходи можуть посилити.

Джерело: Урядовий портал 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info