27 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

В трьох селах Станіславської громади будуть облаштовані пляжні зони відпочинку

 Білозерка.info

Станіславська громада розташувалася на узбережжі мальовничого Дніпро-Бузького лиману. Лиман – це не тільки місце роботи місцевих рибалок, це ще й природний туристичний об’єкт, місце для відпочинку дітей та дорослих. Проте узбережжя не завжди придатне для відпочинку. Цю ситуацію вирішила виправити місцева молодь спільно з сільською радою.

 Білозерка.info

Молодь підготувала проект “Створення простору для активного відпочинку молоді Станіславської ОТГ”  для участі у конкурсі в рамках Програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE). Ідея сподобалася донорам і вони її підтримали фінансово на умовах співфінансування з громадою – 85% кошти програми та 15% власного внеску громади.

 Білозерка.info

В рамках проекту в трьох населених пунктах громади буде облаштовані зони активного відпочинку, які  включатимуть в себе:

в с.Станіслав та с. Широка Балка

 • Дерев’яна альтанка – 2 шт.
 • Волейбольне поле – 1 шт.
 • Дитячий майданчик (гойдалка звичайна, гойдалка-гірка )
 • Відпочинкові лавки – 5 шт.
 • Урни для сміття
 • Сонцезахисні парасолі – 5 шт.

в с. Софіївка

 • Дерев’яна альтанка – 1 шт.
 • Волейбольне поле -1 шт.
 • Дитячий майданчик(гойдалка звичайна, гойдалка-гірка )
 • Відпочинкові лавки – 3 шт.
 • Урни для сміття
 • Сонцезахисні парасолі – 3 шт.

Підготовчі роботи по облаштування місць відпочинку тривають. Все обладнання було придбано програмою DOBRE і завезене в розібраному виді. Ініціатори проекту запрошують усіх активних і не байдужих жителів сіл долучитися до комплектації та встановлення зон активного відпочинку. Помічників чекають з 4 вересня по 9 вересня  з 8-00 до 18-00 на території КП «Надія», де відбувається складання (комплектація) обладнання.  

 Білозерка.info

Урочисте відкриття облаштованих місць активного відпочинку  на березі лиману планується 14 вересня – с. Станіслав, 15 вересня – с. Софіївка, 22 вересня –  с. Широка Балка.

Довідково: Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз ( Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Програма DOBRE USAID працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській та  Херсонській.

Анна Сербин

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info