11.2 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

В Токарівці відкрилась нова амбулаторія загальної практики сімейної медицин

У Токарівці відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, повідомляє Білозерська РДА. Відтепер жителі громади зможуть отримувати якісні медичні послуги. До цього вони мусили їхати у с.Дар’ївку, щоб звернутися до сімейного лікаря.

 Білозерка.info
В амбулаторії є два кабінети для лікарів, кабінет щеплення, стерилізаційна, сестринська, кімната персоналу для харчування та відпочинку, кімната для зберігання медичних виробів і матеріалів.
Привітати мешканців громади із цією визначною подією завітали голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир, голова Білозерської райдержадміністрації Андрій Неделько, голова Білозерської районної ради Аліна Науменко, головний лікар Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Чорі, сільський голова Ольга Кузнєцова, місцеві депутати, жителі громади.
«Цю амбулаторію ми будували разом: будувала громада, район, будувала та область. Мені б дуже хотілось, щоб ми разом робили нашу Херсонщину кращим регіоном України, щоб люди до нас охоче приїжджали, а жителі нашої чудової області були щасливими і здоровими. Саме для здоров’я ми і будуємо амбулаторії», – наголосив очільник Херсонщини.
Також громада отримала автомобіль Renault Duster за президентською програмою «Допомога поруч».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info