28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Токарівці Білозерського району з’явилась алея першокласників

У посадці дерев є щось глибоко символічне. Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей. Це й символ росту, розвитку та, врешті, плодів. А східні мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево – рік щастя. Цієї весни першокласники разом з класним керівником Євгенією Олександрівною Кузнєцовою, започаткували чудову традицію – висадити дерева в парку біля дитячого майданчика, за якими протягом всіх років навчання будуть доглядати. 

 Білозерка.info

Так з’явилася “Алея першокласників”, мешканцями якої стали тендітні берізки, запашні липи, кремезні дуби, міцні горіхи, червонощокі абрикоси тощо…

 Білозерка.info

Кожен з батьків приніс по деревцю, але найбільше саджанців люб’язно надав батько одного з учнів – лісничий Токарівського лісництва – Дудченко Геннадій Леонідович.  Всі дуже відповідально поставилися до цієї клопіткої роботи. Маленькі дитячі рученята завзято працювали разом з своїм вчителем та батьками. Майбутні випускники з року в рік ростимуть разом зі своїми деревами. І ми впевнені, що вони не дадуть загинути жодному деревцю. Бо кожне з цих дерев – іменне та висаджене на щастя та розквіт с.Токарівка і його славних жителів. 

 Білозерка.info

Пройдуть роки і випускники, зібравшись на зустріч, завжди зможуть сфотографуватись під “своїм” деревом, згадати першого вчителя та незабутні шкільні роки.

За посиланням: https://tokarivka.blogspot.com/

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info