10.8 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

В Станіславській та Музиківській ОТГ адміністративні послуги стануть доступнішими

На минулому тижні представники від Програми “U-LEAD з Європою” з робочим візитом відвідали Станіславську та Музиківську ОТГ. Мета візитів – оцінити стан готовності приміщення Центру надання адміністративних послуг громад, які є учасниками 2-го раунду відбору, погодити штатний розпис та за результатами моніторингової оцінки призначити тренінгові заняття для персоналу ЦНАП.

 Білозерка.info

“Станіславська громада показала високий рівень готовності як до навчання, так і роботи в цілому, і вже з вересня для них розпочнуться тренінгові заняття”, – зазначила Надія Прокопів, регіональний координатор від компанії NIRAS, що є імплементатором Фази впровадження щодо покращення якості надання адміністративних послуг.

 Білозерка.info

В Музиківській ОТГ приміщення під ЦНАП майже готове, персонал починає навчання з наступного тижня, незабаром надійдуть обладнання та меблі від Програми “U-LEAD з Європою”.

 Білозерка.info

В громадах впевнені, що у партнерстві з програмою “U-LEAD з Європою” вдасться створити зручні та доступні Центри надання адміністративних послуг!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info