3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

В Станіславській сільраді затвердили Порядок перевезення пільгових категорій громадян

06 березня 2018 року рішенням №97/424  депутати Станіславської сільської ради затвердили Порядок перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення.

Цей Порядок визначає механізм здійснення перевезення пільгових категорій громадян Станіславської сільської ради автомобільним транспортом приміського сполучення та відшкодування витрат за пільгові перевезення.

Перевезення пільгових категорій громадян здійснюється за талонною системою, у відповідності до затвердженої форми талонів. Талони виготовляються за рахунок сільської ради.

Талони видаються громадянам, які зареєстровані на території Станіславської об’єднаної територіальної громади щомісячно у кількості 4 талони на місяць, маршрутом з відповідного села (с. Станіслав, с. Широка Балка, с. Софіївка) до м. Херсон, а також за потреби громадян з відповідного села (с. Станіслав, с. Широка Балка, с. Софіївка) до смт Білозерка і в зворотньому напрямку і дійсні протягом поточного кварталу у якому отримано талон. Компенсація за невикористані талони не виплачується.

Талони використовуються за цільовим призначенням. Забороняється використання талонів наданих для пільгового перевезення на приміському сполученні та для перевезення в межах сіл Станіслав, Широка Балка та Софіївка.

Талонами дозволяється користуватися лише особі, яка отримала на власне ім’я талон.

Для отримання талонів особи, що мають право на пільгове перевезення згідно з чинним законодавством, особисто, звертаються до сільської ради; мешканці сіл об’єднаної громади – до уповноважених осіб сільської ради за місцем проживання, та надають паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та документ, що посвідчує право на пільги.

Факт видачі талонів фіксується в спеціальному журналі за встановленою формою.

Талон, який дає право на пільгове перевезення, кондуктор або водій (перевізник) надриває та передає в бухгалтерію підприємства, надавача послуг для подальшої роботи. Перевізники, на підставі фактичної кількості отриманих від громадян талонів та вартості проїзду по кожному маршруту окремо (без урахування страхового збору та ПДВ), щомісяця до 25 числа , що настає за звітним,  готують розрахунки та разом з талонами подають до сільської ради для відшкодування суми збитків за пільговий проїзд.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info