16.9 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

В Станіславській школі зустрілися випускники 1968-2018 ювілейних років

 Білозерка.info

02 лютого 2018р. Станіславська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К.Й. Голобородька гостинно зустрічала своїх учнів – випускників 1968-2018 ювілейних років.

“До школи завітали поважні, солідні, веселі, креативні, творчі випускники! Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, які вже відійшли у вічність та виразили слова подяки і вдячності учителям всіх років. Всі випускники повернулися у своє щасливе безтурботне дитинство, згадували веселі історії та своїх однокласників. Дякуємо, Вам, шановні випускники, за теплі слова та повагу. Завжди чекаємо на Вас у стінах рідної школи!” –  написала на своїй сторінці у Facebook директор школи Діна Ференц.

 Білозерка.info

Вчителі Станіславської школи

 Білозерка.info Традиційне фото на згадку

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info