28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

В Станіславській ОТГ запровадили роздільний збір сміття

Станіславська ОТГ запровадила роздільний збір сміття в рамках Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Станіславська громада реалізувала проект «Будуймо охайну громаду разом!», що заклав основу роздільного збору та вивезенню сміття на території ОТГ.

Вже встановлено 10 контейнерних майданчиків в найбільш людяних місцях, облаштовується критий майданчик для зважування та зберігання вторинної сировини. Наразі триває кампанія з підписання договорів на централізоване вивезення сміття.

І ось, Станіславська громада отримала наступний подарунок – брошуру “Як боротися зі сміттям?”, що містить інформацію про сортування та контакти КП “Надія”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info