27.3 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславській ОТГ учнівська молодь розповіла владі, якою вона бачить свою громаду в найближчому майбутньому

 Білозерка.info

Відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради підбив підсумки конкурсу на кращий твір – роздум “Якою я бачу свою громаду в найближчому майбутньому”, який було проведено між учнями 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти об’єднаної громади. Конкурс проводився за підтримки сільського голови Володимира Желуденка.

Мета конкурсу – виявлення та надання підтримки обдарованій молоді, заохочення її творчого, інтелектуального потенціалу; виховання у молоді патріотичних і демократичних цінностей; залучення учнів до обговорення проблемних питань щодо майбутнього громади.

Переможцями стали учні, які набрали найбільшу кількість балів за свою роботу, згідно критеріїв оцінювання, вказаних у Положенні про конкурс.

Перше місце отримала учениця 11 класу Широкобалківського ЗПЗСО Завещана Катерина, робота якої набрала 91 бал, друге місце з результатом у 79 балів розділили між собою Васютинська Альона – учениця 10 класу Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька та Вашина Аміна – учениця 10 класу Широкобалківського ЗПЗСО. Третє місце отримав учень 11 класу Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька- Кавун Данило, робота якого була оцінена у 72 бали.

Другим етапом конкурсу було проведення ” Круглого столу”, який відбувся 8 травня в приміщенні Станіславської сільської ради за участю сільського голови, представників відділу освіти, молоді та спорту та учнів – учасників конкурсу.

За круглим столом учасники обговорили питання, які турбують учнівську молодь: уявлення учнів щодо лідерів громади, залучення молоді в процес розвитку громади, думки учнів про опорну школу, пропозиції щодо “зеленого туризму” та проблеми благоустрою в громаді.

По завершенню засідання було нагороджено переможців конкурсу.

Організатори конкурсу висловлюють подяку за участь у конкурсі Асуковій Тетяні та Семенченко Дарії та пропонують всім небайдужим долучатися до підтримки обдарованої молоді нашої громади!

З ідеями та пропозиціями звертайтеся у відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради.

З творами переможців можна ознайомитися на сайті сільської ради.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info