25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

В Станіславській ОТГ розробили проекти для місцевого економічного розвитку

16-17 жовтня в Одесі  пройшов семінар з місцевого економічного розвитку “Від Стратегії до Дій” для громад третьої когорти DOBRE.

Під час семінарів представники громад Херсонщини та Миколаївщини представляли свої проекти, напрацювання.   Експерти  Natali SafronovaNatalia WaschilenkoYa Tkachenko та  консультанти Yuliya OgarenkoBohdan SynkoMarkiyan Dacyshyn та Yulia Zabaldina   допомагали громадам  своїми зауваженнями та коментарями для покращення проектів.  Наступний крок – громади планують реалізовувати напрацьоване.

“Ми – молода  громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини що мешкає у громаді, а відповідно і громади в цілому,  щоб кожному із нас було добре жити, працювати та відпочивати, – зазначається на сайті Станіславської ОТГ. – В нас є  велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати для благоустрою та розвитку нашої громади. тому на засіданнях робочої групи з місцевого економічного розвитку (до складу якої ввійшли представники громади, молоді, культури,  бізнесу, депутати) було обрано головну ціль  “Підвищення економічного та туристичного потенціалу громади”. Для досягнення цілі ми розробили 3 проекти:

створення пішохідно-велосипедних маршрутів і зон з покращеною інфраструктурою з елементами туристичної навігації в селах Станіслав і Широка Балка

створення мобільного торгово-розважального комплексу Станіславської ОТГ

створення Центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ (коворкінгу)

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info