28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславській ОТГ під час сесії депутати голосували за зміни до бюджету, підвищення батьківської плати в садочку, земельні питання

 Білозерка.info

24 листопада 2017 року в Станіславській об’єднаній громаді відбулася чергова сесія.

Голова територіальної виборчої комісії Бреславець Тетяна вручила посвідчення новобраному депутату Моравській Ірині Василівні з округу №21 в Широкій Балці, де 19 листопада відбулося переголосування.

 

Депутати затвердили Регламент Станіславської сільської ради, а також внесли зміни до рішення сільської ради від 14.11.2017 року № 5/332 «Про утворення та затвердження персонального складу постійних депутатських комісій Станіславської сільської ради».

Головний бухгалтер Станіславської сільської ради Корнієнко О.П. доповідала депутатам про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 180 «Про сільський бюджет на 2017 рік» та про внесення змін до програм сільського бюджету на 2017 рік. В результаті депутати проголосували за виділення коштів з сільського бюджету на фінансування дошкільної освіти.

Також депутати проголосували за підвищення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у Станіславському ясла-садку.

Про внесення змін до рішень Широкобалківської сільської ради від 27.12.2016 року № 110 «Про сільський бюджет на 2017 рік» та від 27.12.2016 року № 111 «Про Програму соціально-економічного розвитку території Широкобалківської сільської ради та галузевих програм на 2017 рік», доповідала головний бухгалтер Широкобалківської сільської ради Волос Л.В. В результаті депутати проголосували запропоновані зміни, серед яких виділення коштів на придбання трансформатора для комунального підприємства “Роднічок Південно-Дніпровський” вартістю 48 тисяч гривень.

Депутати затвердили розпорядження Широкобалківського сільського голови, видані в міжсесійний період, які стосувалися надання громадянам матеріальної допомоги на лікування.

Розглянули депутати й земельні питання. Затвердили проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність територіальній громаді села Станіслав для обслуговування будинку культури за адресою: с. Станіслав вул. Свободи,8.

А також дали дозвіл ТОВ “Південний аграрний холдінг” на розроблення детального плану територій в с.Широка Балка по вул.Набережна у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки.

Відеозапис сесії можна переглянути тут:

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info