6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

В Станіславській громаді перші слухачі курсів комп’ютерної грамотності отримали сертифікати

Урочистим нагородженням випускників місячних курсів комп’ютерної грамотності завершився перший етап реалізації проекту «Соціокультурний простір для громади».

В рамках проекту на базі Станіславської сільської бібліотеки впродовж вересня 11 жінок та чоловіків старшого віку освоювали комп’ютер.  За місяць за допомогою фахівців сільської ради вони навчилися шукати інформацію в мережі інтернет, знаходити сайт Станіславської ОТГ, на якому є дуже багато інформації про життя громади та офіційні документи ради і виконавчого комітету. А дехто навіть за допомогою отриманих знань вперше дізнався про свого депутата на окрузі.

«На першому етапі зроблено чимало, – розповідає керівниця проекту Ольга Завещана. – Це підключення Станіславської сільської бібліотеки до мережі інтернет, придбання 3-х ноутбуків і мишок, розпочато роботу із встановлення пандусу і сподіваємося, що до кінця жовтня сільська рада завершить його облаштування. Фінішна пряма проекту – це новий набір слухачів у жовтні місяці цього року. Хочеться вірити, що за підтримки місцевої влади набір на комп’ютерні курси буде продовжуватися і після закінчення проекту, адже у навчанні дорослих є велика потреба». 

 

Зверніть увагу, що з 01 жовтня 2020 року бібліотека чекає на наступних слухачів курсів комп’ютерної грамотності.

Реалізація проекту стала можливою лише завдяки спільним зусиллям – працівників сільської ради, працівниці бібліотеки, громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку» та донорів проекту –  Українського жіночого фонду в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info