6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

В Станіславській громаді буде запроваджено роздільний збір сміття

Як повідомляє сайт Станіславської сільської ради, в громаді розпочато реалізацію проекту “Будуємо охайну громаду разом!” за підтримки Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (#DOBRE) Американського агентства міжнародного співробітництва USAID.

Метою проекту є:

  • Інформаційно-промоційна кампанія;
  • Започаткування роздільного збору сміття на території громади шляхом  облаштування 10-ти контейнерних майданчиків (баків для ПЕТ-пляшок, скла) в найбільш людних місцях та закупівля пресу для вторинної сировини;
  • Започаткування роздільного збору сміття на території шкіл.

“Станіславська ОТГ за підтримки програми #DOBRE розпочинає процес роздільного збору сміття.
Цей процес включає в себе установку в селах майданчиків з контейнерами для окремого збору склотари та пластикових пляшок. Перші майданчики вже почали встановлювати працівники комунгоспу, –

зазначив на своїй сторінці у фейсбук сільський голова Володимир Желуденко. –

Наше завдання полягає в тому, щоб якомога більше зібрати такої тари, відсортувати її і здати на вторинну переробку. Чим більше такої тари буде збиратися в контейнерах, тим менше її буде в стихійних сміттєзвалищах, в балках, в лимані.
Тож звертаємося до мешканців громади, проявити свідомість, не викидати такі відходи на смітники, а принести і залишити їх в контейнерах.
Слід вказати, що перед тим, як кидати пластикові пляшки в контейнер слід відкрутити кришечку і зім’яти її, щоб вона займала менше місця. Також це робиться з санітарною метою, щоб цю пляшку не змогли повторно використати нечисті на руку люди і продати вам у ній молоко чи воду, бо невідомо хто з неї пив до цього.
Контейнери та майданчики були закуплені нашим донором – програмою #DOBRE за співфінансуванням сільського бюджету.
Велике прохання кидати в контейнер лише передбачену тару, і не захаращувати їх іншим сміттям. Пам’ятайте, що це громадське майно, давайте разом його зберігати.
Для початку передбачена установка спільно з донором лише 10 таких майданчиків у наших селах. В подальшому планується розширювати цю мережу за кошти сільської ради”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info