28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславі відбувся турнір з міні-футболу серед школярів

 Білозерка.info

23 серпня 2018р. в Станіславі за підтримки агрофірми «ЕКО ЛЕНД», Станіславської ОТГ та Олександрівської сільської ради відбувся турнір з міні-футболу серед школярів на «КУБОК ДРУЗІВ»За перемогу змагалися хлопчаки 1995-2009 року народження із Широкої Балки, Станіслава та Олександрівки. Спортивне свято було приурочене до Дня Державного прапора та 27-ї річниці Незалежності України. 

Головним арбітром турніром виступив Пилипченко А.Ю. Тренери станіславських команд Яник О. А. та Сікоза А. А., з Олександрівки  – інструктор зі спорту Курносик Р.В., із Широкої Балки  – інструктор зі спорту Козарик О. Г. Білозерка.info

В результаті турніру призові місця розподілилися наступним чином (цікаво, що результати подібні для обох груп – молодшої та середньої!): І місце вибороли команди з Широкої Балки, ІІ місце за станіславцями, ІІІ місце посіли олександрівці.

 Білозерка.info

З перемогою учасників змагань привітали сільський голова Станіславської ОТГ Володимир Желуденко та Олександрівський сільський голова Олександр Биря, представник агрофірми «ЕКО ЛЕНД» Прилуцький С.В. та депутат Станіславської сільради Анатолій Василенко.

 Білозерка.info

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо нових звершень!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info