40.3 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

В Станіславі відбувся перший пілотний ефір місцевого радіо

28 вересня  2о19р. в селі Станіслав вийшов перший випуск місцевого радіо “Голос громади”. Ініціативною групою в  рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) було реалізовано проект «Радіо голос громади».

В рамках проекту закуплено спец.обладнання, відремонтовано та облаштовано радіостудію, ініціативна група пройшла навчання. Разом з тренерами Маляренко Оленою та Тільняк Іриною записали матеріал для першої передачі “Закон і порядок”, розробили заглавний джингл одягу станції.

Тож, тепер на базарній площі з 08 до 10 ранку в селі Станіслав щосуботи  та в селі Широка Балка щосереди відбуватиметься інформування жителів через місцеве радіо. Працюватиме 4 рубрики – «Закон і порядок»,  «Інтерв’ю»,  «Новини за тиждень», «Поздоровлення на замовлення».

Свої пропозиції, запитання, поздоровлення можна відправити у вайбер групу за номером 0667008580  або  залишити на сторінці  “Голос громади” у  мережі Фейсбук,  також  в приміщенні сільради працює скринька радіо.

Реалізація проекту проходить  завдяки щирій фінансовій  підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info