15.7 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

В Станіславі відбувся Олімпійський день

 Білозерка.info
14 вересня 2019р. в Станіславі відбулося урочисте відкриття пляжного майданчика на березі Дніпро-Бузького лиману у форматі святкування Олімпійського Дня. Спортивні заходи відбудуться  в трьох населених пунктах громади, де встановлено зони активного відпочинку з дерев’яними альтанками, волейбольним полем, дитячими майданчиками, лавками та сонцезахисними парасолями.
Облаштування місця для відпочинку стало можливим завдяки участі Станіславської громади у програмі DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” USAID, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
На урочисте відкриття пляжного майданчика завітали гості з програми DOBRE – керівник Програми DOBRE Беррі Рід, програмна спеціалістка Миколаївського офісу Програми DOBRE Наталія Сафронова, експертка з залучення громадськості Київського офісу Програми DOBRE Ганна Товстуха.
Учасників та гостей свята привітали сільський голова Володимир Желуденко, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід. Про молодіжні інціативи присутнім розповіли Анна Сербін та Раїса Сонько.
 Білозерка.info
 Білозерка.info
Спортивне свято відбулося на славу – дорослі та діти змагалися хто спритніший, сильніший, швидший – паралельно проходили спортивна естафета для родин, конкурс перетягування канату, піднімання гирі, змагання зі стрибків на скакалці та вправність із обручем, турнір із волейболу.
Усі бажаючі могли спробувати свої сили в греблі на байдарках.
Для селфі на згадку організатори облаштували фотозону.
Активісти Молодіжної ради для всіх бажаючих провели майстер-клас «Сортуй сміття правильно», адже в селах громади встановлено контейнери для роздільного збору сміття.
Місцеві артисти влаштували цікаву музичну програму “Забава” з піснями та танцями. А “Фіксики” з дитячого садочку забавляли та розважали дітвору.
 Білозерка.info
Гостей свята частували традиційною стравою – юшкою, а завершилося свято дискотекою.
Фоторепортаж зі свята можна переглянути тут: https://www.facebook.com/pg/bilozerka.info/photos/?tab=album&album_id=2523223681103216

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info