28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславі відбувся футбольний турнір “Золота осінь”

10 листопада в Станіславі  пройшов традиційний футбольний турнір “Золота осінь”. На цей турнір станіславці зазвичай запрошують своїх футбольних друзів з інших сіл району, щоб поставити крапку у футбольному сезоні.
Тож на гру завітали футболісти з Білозерки, Велетенського, Токарівки, Дар’ївки та сусіди по громаді – футболісти з Широкої Балки.
Шість команд шляхом жеребу були поділені на дві групи і ігри проходити одночасно на двох поруч розташованих футбольних полях. Кращі в своїх групах розігрували між собою призи.

 Білозерка.info
Приємно, що під кінець сезону розігралася наша “Атлантика” з Широкої Балки. Минулої неділі вони були фіналістами кубку закриття сезону. І на цей раз, обігравши лідерів першості району “Динамо” Дар’ївка та “Дніпро” Велетенське, зайняли третє місце, та були нагороджені грошовою премією від організатора турніру – президента спортивного клубу “Бригантина” Ференца Василя Івановича.
У фінальну частину розіграшу кубка вийшли команди “Бригантина” Станіслав та “Іскра” Білозерка. Три роки поспіль наш станіславський кубок виборювали команди з інших сіл. І от нарешті станіславська “Бригантина” знову стала Володарем кубку “Золота осінь”. Фіналісти також отримали кубки, грамоти на грошові винагороди.
Кожен бажаючий міг пригоститися традиційної станіславською юшкою, звареною тут же біля футбольного поля постійним футбольним кухарем
Черняком Віталієм Тимофійовичем.

 Білозерка.info
Кількість вболівальників не перераховувалась, але на стадіоні було більше 40 авто.
Вдалим для нашої “Бригантини” виявився цей сезон. Це і чемпіонство в районі, і володар кубка закриття сезону, і на закінчення – переможець кубка “Золота осінь”.
ВІтаємо нашу команду з вдалим сезоном, з перемогами. Дякуємо за цікаву гру. За те задоволення, що ви даруєте вболівальникам. За ті хвилини радості, переживань, інтриг, сподівань, надії, засмучень, хвилини спілкування людей не в інтернеті, а “в живу”. Адже це і є життя, яке ви нам даруєте. Особлива подяка Президенту футбольного клубу “Бригантина” Ференцу Василю Івановичу, організатору турніру, який не шкодуючи ні свого часу, ні своїх коштів вже більше десяти років опікується спортом в Станіславі. Підтримує спортивну інфраструктуру. Дає можливість розвиватися спортивним талантам села. Цікаві ігри приносять неабияке задоволення спортивним вболівальникам.
Вітаємо Василя Івановича та його підопічних спортсменів з перемогами і бажаємо натхнення в нових здобутках.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info