28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславі реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з листопада проводитиметься у сільській раді

 Білозерка.info  Білозерка.info

В селі Станіслав у приміщенні сільської ради з 26 листопада 2016року проводитиметься державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Про це стало відомом з офіційного сайту сільради.

01.07.2004 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», цей закон регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Стаття 4 Закону визначає речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації, а саме:

  • право власності;
  • речові права, похідні від права власності:
  • право користування (сервітут), право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право забудови земельної ділянки (суперфіцій), право господарського відання, право оперативного управління, право постійного користування та право оренди (суборенди) земельної ділянки, право користування (найму, оренди) будівлею або іншою капітальною спорудою (їх окремою частиною), що виникає на підставі жоговору найму (оренди) будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини), укладеного на строк не менш як три роки, іпотека, право довірчої власності, інші речові права відповідно до закону;
  • право власності на об”єкт незавершеного будівництва;
  • заборона відчуження та арешт нерухомого майна, податкова застава, предметом якої є нерухоме майно, та інші обтяження.

Згідно статті 34 Закону за державну реєстрацію прав справляється адміністративний збір.                                                                                                                                                                                               

Рішенням сесії  № 115 від 22.07.2016 року Станіславська сільська рада внесла зміни до штатного розкладу апарату та ввела посаду державного реєстратора ( державний реєстатор – це суб”єкт державної реєстрації прав, до повноважень якого належить забезпечення: проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, формування та ведення реєстраційних справ; здійснення інших повноважень передбачених законом та іншими нормативно-правовими актами).

Керуючись такими критеріями як: своєчасність, доступність, зручність, відкритість, професійність та для покращення якості обслуговування, швидкого і фахового надання послуг Станіславська сільська рада розпочинає прийом громадян з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Послуга доступна не тільки для мешканців села Станіслав, але й інших сіл.

Графік прийому громадян державним реєстратором :

Понеділок – п”ятниця з 8.30 до 16.30

Обідня перерва з 12.00 – 13.00

Вихідні дні – субота, неділя.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info