2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

В Станіславі пройшов футбольний турнір між дитячими командами

В Станіславі три дитячі футбольні команди боролися за перемогу.

14 жовтня у День Захисника України в Станіславі на штучному майданчику пройшов дитячій турнір запідтримки компанії ТОВ Еколенд. Три команди зі Станіславу, Широкої Балки та Олександрівки за коловою системою розіграли кубковий трофей. У першій зустрічі юні “Бригантинівці” виявилися сильнішими за олександрівців – 8:0. Матч між “Атлантикою” та “Динамо-Юніор”, закінчився з рахунком 4:2, на користь широчан. У заключній зустрічі господарі поля вирвали перемогу у “Атлантики” – 3:2.

Після завершення турніру представником компанії Еколенд, Вадимом Горбом, головою Станіславської ОТГ Володимиром Желуденко та начальником Відділу Освіти, Анжелою Потаповою, були вручені командні і індивідуальні нагороди гравцям.

Анлрій Пилипченко, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info