5.5 C
Kherson
Неділя, 12 Березня, 2023

Останні новини

В Станіславі під будівництво сонячної електростанції відведено 8 гектар

 Білозерка.info

На сесії 06 березня 2018р. депутати Станіславської сільської ради вирішили надати дозвіл ТОВ “Сонячна ферма плюс” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 8,0 га в оренду ТОВ “Сонячна ферма плюс” під будівництво та експлуатацію електростанції з використанням енергії сонця за адресою: с. Станіслав вул. Білозерське шосе,17.

Про це йдеться у рішенні  №116/443.

Фінансування робіт з розроблення детального плану території та проекту землеустрою буде здійснене за рахунок ТОВ “Сонячна ферма плюс”.

Після розроблення проекту детального плану будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації  на місцевому рівні, і у разі необхідності, проект детального плану території буде доопрацьовано, за результатами врахування громадських інтересів.

Депутати попередили ТОВ “Сонячна ферма плюс”, що право оренди земельної ділянки, виникає з моменту державної реєстрації цього права і використовувати земельні ділянки без правоустановчих документів забороняється.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію з питань земельних відносин, раціонального використання земельних ресурсів, охорони природи, надзвичайних ситуацій, містобудування та будівництва (голова Подопригора В.М.).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info