В Станіславі під будівництво сонячної електростанції відведено 8 гектар

0
35

 Білозерка.info

На сесії 06 березня 2018р. депутати Станіславської сільської ради вирішили надати дозвіл ТОВ “Сонячна ферма плюс” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 8,0 га в оренду ТОВ “Сонячна ферма плюс” під будівництво та експлуатацію електростанції з використанням енергії сонця за адресою: с. Станіслав вул. Білозерське шосе,17.

Про це йдеться у рішенні  №116/443.

Фінансування робіт з розроблення детального плану території та проекту землеустрою буде здійснене за рахунок ТОВ “Сонячна ферма плюс”.

Після розроблення проекту детального плану будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації  на місцевому рівні, і у разі необхідності, проект детального плану території буде доопрацьовано, за результатами врахування громадських інтересів.

Депутати попередили ТОВ “Сонячна ферма плюс”, що право оренди земельної ділянки, виникає з моменту державної реєстрації цього права і використовувати земельні ділянки без правоустановчих документів забороняється.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію з питань земельних відносин, раціонального використання земельних ресурсів, охорони природи, надзвичайних ситуацій, містобудування та будівництва (голова Подопригора В.М.).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь