23.9 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславі обговорили перспективи розвитку сільського зеленого туризму

 Білозерка.info

Саме орієнтація громадян на самозайнятість є однією із активних форм роботи, що здійснюється службою зайнятості та сприяє вирішенню питання щодо працевлаштування населення.

Так, 27 листопада 2018 року відбувся масовий профінформаційний захід «Громада в проекції часу. Твоє місце в цьому», який проходив на базі Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька за сприяння керівництва Станіславської об’єднаної територіальної громади. Учасниками зустрічі були соціально – активне  населення, підприємці, роботодавці та учнівська молодь.

Метою заходу було довести до відома місцевого населення та учнівської молоді актуальні питання сьогодення мешканців сільської місцевості на сучасному ринку праці та змотивувати громадян до самозайнятості.

У ході заходу було розглянуто особливості сільського зеленого туризму, умови ведення цієї діяльності в об’єднаній територіальній громаді та вигоди, які отримують від зеленого туризму як сільські мешканці, так і сам турист.

Важливими гостями були запрошені власник історико-розважального комплексу «Зелені Хутори Таврії» О. В. Долинко та власниця бази відпочинку «Чайка» Г.Ф. Долинко, які поділилися власним досвідом створення та розвитку свого бізнесу.

Голова Станіславської об’єднаної територіальної громади Желуденко В.В. наголосив на тому, що громада має велику перспективу у розвитку сільського зеленого туризму, адже володіє дуже міцним фундаментом – природно – ресурсним резервом. А культурна, історична та етнографічна спадщина дарує туристично – рекреаційний потенціал.

Громадський активіст, фрілансер О.П. Марчук  розповів про своє бачення розвитку сільського зеленого туризму та зацікавив ідеями, які можна втілити в життя.

Начальник відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Нижньодніпровський» С.О. Шкарупа презентував один з найцінніших природних заплавно – літоральних комплексів у Європі. Майже 20 км. цього парку розташовано вздовж берегової лінії Станіславської ОТГ.

На завершення заходу директор Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості О.В.Розсуждай звернула увагу присутніх на те, що служба зайнятості завжди готова підтримати та надати весь спектр послуг, що стосується відкриття власної справи: генерування ідеї, складання бізнес-плану, оподаткування та здобуття професій, необхідних для функціонування сільського зеленого туризму.

За матеріалами сайту Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info