28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Станіславі буде ще одна аптека – “соціальна”?

 Білозерка.info

Станіславською сільською радою було виділено приміщення в будівлі сільської бібліотеки  для розміщення ще одної аптеки в селі Станіслав для ефективного забезпечення населення якісними та доступними за ціною лікарськими засобами.  Для цього був оголошений конкурс на передачу в оренду даного приміщення та обрано конкурсну комісію за ініціативою самих жителів села. Сільський голова Володимир Желуденко підтримав ініціативну групу та на пленарному засіданні сільської ради було затверджено склад комісії, яку очолювала – голова комісії, депутат Потяк Н.В.

03 жовтня 2016року відбувся конкурс, в якому приймали участь два претенденти. За рішенням конкурсної комісії переможцем став ФОП Попов І.С. з  м. Цюрупинськ

07 жовтня 2016року на черговому засіданні 14 сесії 7 скликання було прийнято рішення про затвердження  переможця конкурсу на оренду приміщення  в будівлі сільської бібліотеки під аптеку площею 39,4 кв.м. за адресою с. Станіслав, вул. Свободи, 33  – ФОП Попов І.С.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info