38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В Софіївці та Садовому горіли будинки

14 січня о 21 годинні 59 хвилин на пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання приватного буднку та покрівлі прибудованого магазину в селі Садове. На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул 10 державної пожежно-рятувальної частини на чолі з начальником караулу. Під час проведення розвідки було встановлено, що особа, яка проживала в даному будинку була евакуйована місцевими мешканцями з признакаами отруєння продуктами горіння та передана медичним працівникам. По прибуттю на місце події в помешканні палали домашні речі, побутові прилади та дах. В зв’язку з сильною задимленістю рятувальники змушені були працювати в апаратах на стисненому повітрі. Локалізація пожежі була здійснена о 22 годинні 45 хвилин, а повна ліквідація о 08 годинні 31 хвилина. Внаслідок пожежі знищено домашні речі, побутові прилади та дах будинку з магазином на орієнтовній площі близько 85 кв.м. На сьогоднішній день причина пожежі та збитки встановлюються.

13 січня о 10 годинні 07 хвилин на пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання перекриття приватного житлового будинку в селі Софіїка. На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул складі одного відділення. По прибуттю на місце було з’ясовано що палає перекриття на орієнтовній площі близько 15 кв.м. та зважаючи що дім на два власника горіння охопило відразу ж стелі двох кімнат різних власників. Вже о 10 годинні 40 хвилин пожежу вдалось локалізувати, а о 13 годинні 10 хвилин повністю ліквідувати. На сьогоднішній день причина та збитки від пожежі встановлюються.

 

За матеріалами: Білозерський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info