24.4 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

В смт Білозерка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21 липня 2017 року в смт Білозерка під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Корнієнка проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В засіданні комісії взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, Білозерського районного сектору ГУ ДСНС в Херсонській області, Білозерського відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області, управління ветеринарної медицини, в Білозерському районі, Держпродспоживслужби, управління Держгеокадастру у Херсонській області та сільські голови.

Під час засідання комісії були розглянуті питання про вжиття додаткових заходів щодо організації протидії надзвичайним ситуаціям, пожежам, мінімізація їх негативних наслідків, фінансування невідкладних заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами та забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування.

 

За матеріалами: Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info