28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Скадовську пройшов чемпіонат області з важкої атлетики

В кінці листопада в Скадовську пройшов чемпіонат області з важкої атлетики серед дорослих спортсменів.

30 листопада 2019 року у місті Скадовськ проходив чемпіонат Херсонської області з важкої атлетики серед дорослих спортсменів та відкритий обласний турнір присвячений пам’яті видатних тренерів і спортсменів Херсонщини. Це заслужені тренери України Сергій Душенін, Павло Пастух зі Скадовська, Анатолій Усачов з Нової Каховки, Сергій Сухоруков з Херсону. Спортсмени: майстер спорту Петро Сінько, який в категорії 110кг у 1983 році підіймав у ривку 180кг, у поштовху – 220кг та в сумі – 400кг, це дуже високий результат.
У змаганнях взяли участь команди з Нової Каховки, Херсону, Скдовська, Чорнобаївки, Федорівки, м. Миколїв, всього 82 учасника. Чорнобаївські важкоатлети виступили добре. Чемпіонами стали: Гора Діана, Бондарева Вікторія, майстер спорту Ілханова Катерина – абсолютна чемпіонка серед жінок. 2 місця: Гора Валентина, Гора Анна, Бутрій

 Білозерка.info

Станіслав, Федина Іван, Мандрика Дмитро, Чеснок Богдан, Ярмоленко Сергій. Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями, а переможці – цінними призами.

Велика подяка за сприяння у проведенні змагань заступнику губернатора Дмитру Бутрію і підприємцю Віктору Леманичу.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів Базилюка Анатолій Михайловича та Вячеслава Анатолійовича з гарним виступом, бажаємо подальших перемог!!!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info