6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

В школах Білозерської громади школярі навчатимуться і в суботу

  • 
    
    <hr>
    
    

Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Білозерської селищної ради під час засідання 8 вересня 2021р. Вже цієї суботи у всіх закладах загальної середньої освіти Білозерської селищної ради проходитимуть уроки. Шестиденний робочий тиждень запроваджено з 06 вересня по 23 жовтня 2021 року у зв’язку зі зростанням цін на енергоносії (електричну енергію та природній газ) з метою забезпечення проведення освітнього процесу в нормальних умовах.

Також члени виконкому затвердили мережу закладів загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області (далі – ЗЗСО)  на 2021/2022 навчальний рік.  Всього закладів повної загальної середньої освіти – 10 та один заклад початкової освіти, у яких навчається – 2715 здобувачів освіти. Ознайомитися більш детально з додатками до рішення можна на сайті селищної ради.

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info