10.4 C
Kherson
П’ятниця, 10 Березня, 2023

Останні новини

В Широкій Балці відбулося святкове відкриття зони активного відпочинку

 Білозерка.info

21 вересня 2019р. в Широкій Балці відбулося святкове відкриття зони активного відпочинку форматі спортивного свята для громади «Олімпійський день 2019» на березі Дніпро-Бузького Лиману.

Місце для відпочинку на березі лиману вдалося облаштувати в рамках проекту  активної молоді  та Молодіжної ради, який фінансово підтримала Програма Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE),  що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 Білозерка.info

Хоча погода видалася холодною, та атмосфера була дуже теплою. Розпочався захід святковою ходою із олімпійськими символами: прапором та факелом. Для учасників заходу було організовано роботу спортивних та музичної локації.

 Білозерка.info

Для всіх бажаючих майстрині Бура А. та Чумаченко Н. давали майстер-клас по розпису на тканині та аква-грим.
Команда “Скелька-Тур” надала широчанам можливість поплавати на байдарках!

 Білозерка.info

На музичній  локації «Забава» всіх гостей свята розважали  артисти громади запальними танцями,  чарівною музикою та піснями. А яке свято без смачненького? Всіх гостей частували смачною юшкою, яку приготувала Мимрук А. В.

 Білозерка.info

Закінчилося свято дискотекою.

Організатори дякують спонсорам засновнику компанії “ЕКО ЛЕНД” БАХТІНУ А. П. та ПП ЯЧМЕНЬОВ Г. І., завдяки яким вдалося пригостити учасників та гостей свята смачною юшкою та подарувати юним спортсменам та дітям-аматорам солодкі подарунки.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info