13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

В селищній раді обговорили втілення в життя детального плану території озера Біле

10 травня в приміщенні селищної ради відбулось обговорення щодо втілення в життя детального плану території озера Біле та пошук інвесторів для розвитку берегової зони озера.

В обговоренні взяли участь: Андрій Гордєєв, головний архітектор Херсонщини Григорій Ходін, керівник ТОВ «Херсонземпроект» Андрій Романча, керівник Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ХОДА Олександр Руснак, проектант ТОВ «Таурі Інжиніринг» Ірина Соловйова, депутати та спеціалісти селищної ради.

Крім того, Андрій Гордєєв презентував присутнім сучасний водноспортивний комплекс для екстремальних видів спорту, який потенціальний інвестор, у майбутньому, може збудувати на березі озера Біле.

Детальний план території може відображати:

  • територію або кілька територій, за межами міста або іншого населеного пункту, які мають певне цільове призначення. До таких територій належать рекреаційні, оздоровчі, курортні, виробничі, дачні і т. д.;
  • ділянки за межами населених пунктів, для зведення на ній будівель або споруд;
  • структурно-планувальні елементи, розміщені на певній території.

[su_slider source=”media: 6532,6531,6530″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info